Głosowanie odbywa się na terenie Miasta Zielona Góra, bezpośrednio w Urzędzie Miasta Zielona Góra i elektronicznie w okresie od 11 do 30 czerwca 2018 roku. W głosowaniu może brać udział każdy mieszkaniec Miasta Zielona Góra zameldowany na czas stały  lub czasowy, który kończy 13 lat w roku 2018.

 

Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w Biurze Obsługi Interesantów (parter) Urzędu Miasta Zielona Góra w godzinach funkcjonowania lub w siedzibie Biura Analiz i Rozwoju Urzędu Miasta Zielona Góra przy al. Niepodległości 13, albo przesłać zeskanowany oryginał dokumentu pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Każdy mieszkaniec Miasta Zielona Góra może głosować tylko jeden raz i oddać tylko jeden głos na zadanie ogólnomiejskie i nie więcej niż trzy głosy na zadania okręgowe, bez względu na liczbę okręgów, przy czym można głosować na zadania zlokalizowane w innym okręgu niż adres zamieszkania głosującego.

 

 

karta do głosowania - zadania ogólnomiejskie

karta do głosowania - okręg I

karta do głosowania - okręg II

karta do głosowania - okręg III

karta do głosowania - okręg IV

karta do głosowania - okręg V